Organize Sanayi Bölgesi 12. Cadde. No: 33/A
Melikgazi / KAYSERİ
P.Tesi - Cuma : 08:00 - 17:00
C.Tesi : 08:00 - 15:00
Hakkımızda
OSMAN ÇELİK LTD. ŞTİ. Kayseri -  Organize Sanayi sanayisinde kurulmuş olup, 25 yılı aşkın süredir  değişen pazar talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini zaman içerisinde arttırarak Kayseri'nin güvenilir bir hırdavat ve çelik tedarikçisi olmuştur. Bugün 2000 m² kapalı alan üzerinde KAYSERİ/OSB bölgesinde, faaliyetlerini sürdürmektedir.

OSMAN ÇELİK LTD.ŞTİ. nde toptan, perakende ve kesimli olarak çelik, metal, hırdavat ürünleri ve kendi atölyesin de müşterileri isteği doğrultusunda ürettiği parçaların satışı yapılmaktadır.
Satış aşamasında müşteri istekleri doğrultusunda veya kullanılacak işe uygun malzeme yönlendirmesi ile üretici firma garantileri ve kalite belgesiyle, paketleme ve sevkinde hassasiyetle, malzemeyi geriye dönük izlenebilirliğiyle, verdiğimiz sözlerin arkasında durarak uzun vadede beraber yürümeyi amaç edindik.

Daima müşteri haklılığının esas olduğunu gözeterek en kuvvetli sermayemizin memnun müşteri olduğunun bilinciyle hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

Sektörde ki çeyrek asırlık geçmişi ile sektörün en deneyimli ve tecrübeli kuruluşlarından olan Osman Çelik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerine sağladığı ürün portföyü ile onların çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır. Çelik işleme, atölyesin de yapılan ürünlerin yanın da çok geniş hırdavat ürünlerini raflarına taşıyan OSMAN ÇELİK LTD. ŞTİ., ürünlerindeki kalite ile müşterilerine verdiği değeri birleştirip sektörde söz sahibi olmaya devam etmekte olup , bundan sonra da devam edecektir.

Şimdiye kadar sürekli kaliteli ürün ve en iyi hizmet anlayışını ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyeti ve pazara uygun fiyat anlayışını ön planda tutarak bundan sonra da müşterilerimizin hizmetin de olmaya devam edecektir.